Lecture Room 72
Campus Božetěchova 2, 1st floor
Academic year 2024/2025, winter semesterDay | Week | 07:00 07:50 |
08:00 08:50 |
09:00 09:50 |
10:00 10:50 |
11:00 11:50 |
12:00 12:50 |
13:00 13:50 |
14:00 14:50 |
15:00 15:50 |
16:00 16:50 |
17:00 17:50 |
18:00 18:50 |
19:00 19:50 |
20:00 20:50 |
21:00 21:50 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon | 16.9. | ISC le Květoňová | IEL le Šátek | IPT le Hlavičková | INP le Sekanina | INP se Mráze… | ||||||||||
23.9. | ISC le Květoňová | IEL le Šátek | IPT le Hlavičková | INP le Sekanina | INP se Mráze… | |||||||||||
30.9. | ISC le Květoňová | IEL le Šátek | IPT le Hlavičková | INP le Bidlo | INP se Mráze… | |||||||||||
7.10. | ISC le Květoňová | IEL le Peringer | IPT le Hlavičková | INP le Bidlo | INP se Mráze… | |||||||||||
14.10. | ISC le Květoňová | IEL le Peringer | IPT le Hlavičková | INP le Bidlo | INP se Mráze… | |||||||||||
21.10. | ISC le Květoňová | IEL le Peringer | IPT le Hlavičková | INP le Bidlo | INP se Mráze… | |||||||||||
4.11. | ISC le | IEL le Růžička | IPT le Hlavičková | INP le Bidlo | INP se Mráze… | |||||||||||
11.11. | ISC le | IPT le Hlavičková | INP le Bidlo | INP se Mráze… | ||||||||||||
18.11. | ISC le | IEL le Peringer | IPT le Hlavičková | INP le Bidlo | INP se Mráze… | |||||||||||
25.11. | ISC le | IEL le Peringer | IPT le Hlavičková | INP le Bidlo | INP se Mráze… | |||||||||||
2.12. | ISC le | IEL le Růžička | IPT le Hlavičková | INP le Bidlo | INP se Mráze… | |||||||||||
9.12. | ISC le | IEL le Šátek | IPT le Hlavičková | INP le Bidlo | INP se Mráze… | |||||||||||
Tue | 17.9. | IZV le Vašíček | MSP le Češka | IAL le Burgetová | UPA le Rychlý | PCS le Kořenek | MSP se | |||||||||
24.9. | IZV le Vašíček | MSP le Češka | IAL le Burgetová | UPA le Rychlý | PCS le Kořenek | MSP se | ||||||||||
1.10. | IZV le Vašíček | MSP le Češka | IAL le Burgetová | UPA le Rychlý | PCS le Matoušek | |||||||||||
8.10. | IZV le Vašíček | MSP le Žák | IAL le Burgetová | UPA le Burgetová | PCS le Matoušek | MSP se | ||||||||||
15.10. | IZV le Mrázek | MSP le Žák | IAL le Burgetová | UPA le Burgetová | PCS le Matoušek | MSP se | ||||||||||
22.10. | IZV le Mrázek | MSP le Žák | IAL le Burgetová | UPA le Burgetová | PCS le Matoušek | MSP se | ||||||||||
29.10. | IZV le Vašíček | MSP le Žák | IAL le Burgetová | UPA le Burgetová | PCS le Matoušek | MSP se | ||||||||||
5.11. | IZV le Mrázek | MSP le Žák | IAL le Burgetová | UPA le Burget | MSP se | |||||||||||
12.11. | IZV le Mrázek | MSP le Žák | IAL le Burgetová | UPA le Burget | PCS le Kořenek | |||||||||||
19.11. | IZV le Vašíček | MSP le Žák | IAL le Burgetová | UPA le Burget | MSP se | |||||||||||
26.11. | IZV le Mrázek | MSP le Žák | IAL le Burgetová | UPA le Rychlý | MSP se | |||||||||||
3.12. | IZV le Mrázek | MSP le Žák | IAL le Burgetová | UPA le Kolář | PCS le Kořenek | MSP se | ||||||||||
10.12. | IZV le Vašíček | MSP le Žák | UPA le Kolář | PCS le Matoušek | MSP se | |||||||||||
Wed | lect | IFJ le Meduna | ||||||||||||||
18.9. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | SUI le Hradiš | SUI se Hradiš | ||||||||||||
25.9. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | ||||||||||||||
2.10. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | SUI le Beneš | SUI se Beneš | ||||||||||||
9.10. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | SUI le Beneš | SUI se Beneš | ||||||||||||
16.10. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | SUI le Beneš | SUI se Beneš | ||||||||||||
23.10. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | SUI le Burget | SUI se Burget | ||||||||||||
30.10. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | SUI le Burget | SUI se Burget | ||||||||||||
6.11. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | SUI le Burget | SUI se Burget | ||||||||||||
13.11. | PCG le Jaroš | |||||||||||||||
20.11. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | SUI le Hradiš | SUI se Hradiš | ||||||||||||
27.11. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | SUI le Hradiš | SUI se Hradiš | ||||||||||||
4.12. | TAMa le Herout | SUI le Hradiš | SUI se Hradiš | |||||||||||||
11.12. | PCG le Jaroš | TAMa le Herout | SUI se Beneš | |||||||||||||
Thu | lect | IFJ le Burgetová | ROBa le Rozman | TIN se Vojnar | ||||||||||||
19.9. | HSC le Fučík | UPA se | ||||||||||||||
26.9. | HSC le Fučík | UPA se Rychlý | ||||||||||||||
3.10. | HSC le Kekely | UPA se Rychlý | ||||||||||||||
10.10. | HSC le Martínek | UPA se | ||||||||||||||
17.10. | HSC le Martínek | UPA se | ||||||||||||||
24.10. | HSC le Fučík | |||||||||||||||
31.10. | HSC le Martínek | UPA se | ||||||||||||||
7.11. | HSC le Martínek | UPA se | ||||||||||||||
14.11. | HSC le Martínek | UPA se | ||||||||||||||
21.11. | HSC le Martínek | UPA se | ||||||||||||||
28.11. | HSC le Fučík | UPA se | ||||||||||||||
5.12. | HSC le Kekely | UPA se | ||||||||||||||
12.12. | HSC le Fučík | UPA se | ||||||||||||||
Fri | lect | AVS le Jaroš | ||||||||||||||
20.9. | POVa le Zemčík | |||||||||||||||
27.9. | POVa le Španěl | |||||||||||||||
4.10. | POVa le Španěl | |||||||||||||||
11.10. | POVa le Zemčík | |||||||||||||||
25.10. | POVa le Hradiš | |||||||||||||||
1.11. | POVa le Hradiš | |||||||||||||||
8.11. | POVa le Šolony | |||||||||||||||
22.11. | POVa le Šolony | |||||||||||||||
6.12. | POVa le Čadík | |||||||||||||||
13.12. | POVa le Čadík |
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam